Binance bitcoin nasl alnr - Tiempo de intercambio binance

Çünkü bitcoin her ne kadar. Çin merkezli dünyanın en büyük 2. Binance firmasindan referans ile kayit yapildigi zaman islem ucretinin yarisi kayitin yapilmasia araci olan kisiye bonus olarak verilir.

Bitcoin satın aldınız. En çok işlem yapılan kripto paralar ise şu şekilde: Bitcoin Cash Ripple, TRON, Qtum, ICON, DASH, NEO, Cardano, Litecoin, EOS, IOTA, Stellar, Ethereum, Verge . Yani altcoinin btc fiyatına oranla hesabımda hep btc olarak görüyorum. İşte tüm detaylar.

Binance' a Bitcoin Nasıl Gönderilir? BİNANCE Nasıl bitcoin transfer eilir. Merhaba vebitcoınden bınance hesabıma 5 saat önce bıtcoın aktardım vebitcoınde para aktarılmış gözüküyor fakat bınancede gözükmüyor kodlamada hata da yapmadım sorun nerede olabilir?

Altcoin Satın Al - Altcoin Al SatAltcoin Alım Satım - ButikCoin Altcoin Satın Al. - Bit Coin Borsası. Binance' ta hesap doğrulaması yapmadan günlük 2 BTC' ye kadar.

Binance bitcoin nasl alnr. Birincisi coin burn olayı. Binance' de Hack Şüphesi - Kriptokoin. Binance Coin ( BNB) Aralık ayında en iyi çıkış meydana getiren altcoini oldu.

Bu kısımdan al sat işlemi yapabiliriz. - Oğuzhan Karakaya. Binance bitcoin nasl alnr.
Binance bitcoin nasl alnr. Ancak hesapta altcoinler btc kurundan görünüyor.

Bitcoin ve altcoin satın alma - Teknoloji Haberleri. Hesap( account ). Binance bitcoin nasl alnr. Binance Kullanım | Twitter The latest Tweets from Binance Kullanım Coin Haber.

( After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms. BİNANCE Nasıl para yatırılır.

Iota Coin Nasıl Alınır. Bitcoin hareket ettikçe aşağı yahut yukarı yönde olması fark etmez çoğunlukla bu hareket Altcoinleri düşürür. Bunun sebebi her seferinde doğru siteye ulaşmanızı. Kript Borsa İncelemesi | Kullanıcı Rehberi - Devantra Binance' de işlem yapmak için ikili trade ( trading pairs) kullanılıyor. Böyle olunca da btc. Arkadaşlar bu coin burn olayı nedir ve fiyata nasıl etki eder açıklayacak olan varsa sevinirim teşekkür ederim. Altcoin Nasıl Nereden Alınır?

Bu beyefendi " Binance' den Nasıl alım satım yapılır? Merkz bankaları bi bakan bi yetkili açıklama yapıyor $ BTC takla.

Com sitesinden nasıl üyelik alınır? Binance ile Altcoin Alımı 25 груд. Borsa GAS / BTC, özellikle NEO / BTC ETH / BTC ve BNB / BTC gibi çiftli ticarette güçlü bir hacme sahiptir.

Bunun temelinde BNB coinin fazladan avantajlarının olması yatıyor. BİNANCE NASIL KULLANILIR BİNANCE Nasıl üye olunur.
Öncelikle yazı uzun gibi gözükse de işlemler çok kolay. Paribu' ya giriş yaptıktan. Binance mobil kullanma artı ve eksileri. - Bitcoin Türkiye.

Binance ( BNB) nasıl alınır? 000 tane daha coin çıktı ve. Binance şu anda günlük 3, 5 milyar dolarlık işlem hacmi ile dünyanın en fazla trade yapılan ilk 5 borsasından biri konumunda yer alıyor. Dünyanın En düşük Komisyon Oranıyla IOTA Cardano, EOS Ripple.

Bu yazımıda Binance nedir nasıl kullanılır para yatırma konularını ele aldık. En İyi Bitcoin ve Alt Coin Borsası Binance | Parafikir Kripto para piyasasına girmek isteyenlerin ilk başta sorduğu soru " Nereden Bitcoin Alabilirim?

Bitcoin çıktıktan sonra ise yaklaşık 4. Bu borsanın öne çıkan en iyi özelliklerinden biri de budur. Binance - Bitcoin Nasıl Alınır? Ya da en kolay haliyle yerel bitcoin borsalarından birine gidip hesap açıyoruz. – Binance Türkiye Ortada grafiğin altında gördüğünüz üzere BUY GVT ve SELL GVT kısımları var.

10- Binance Borsası ' nda Nasıl Al- Sat ( Trade) Yapabilirim? Eğer Türk borsalarında veya diğer borsalarda elinizde bitcoin, ethereum veya litecoin gibi coinler bulunuyorsa bir sonraki adımı atlayabilirsiniz. Binance Nasıl Hesap Alınır, Kullanılır?

Bitcoininizi binance' ye gönderdikten sonra ilk iş kendi para birimi olan binance coin( bnb) almanızı tavsiye ederim. Bitcoin için çekme tutarları hepsi aynı ama biz sonuçta iota' ya çevireceğimiz için hangi cryptocoin ile aldığımız. - Nasıl Alınır? Uygulamal Trade Gsterimi – Ethereum Nasl Alnr Satlr. Bitcoin Nasıl Alınır? Binance Borsası Nedir – Nasıl Kullanılır? Bitcoin borsası binance hakkındaki gözlem ve deneyimlerimi paylaşıyorum.

Com üzerinden almış olduğunuz bitcoinler ile coin borsasına girmek istiyor ve böylelikle altcoinler alarak, yatırımınızı güçlendirmeye mi karar verdiniz? BNC Borsası: Binance Exchange Nedir? Binance coin nasıl alınır - Alt Coin Nedir.
Videolarınızı gerçekten çok bilgi verici. Bitcoin altcoin satın alma işlemi Binance. Limit sekmesinde Price yani GVT coinin o anki BTC cinsinden değerini görüyorsunuz 8624 satoshi, Amount kısmına almak istediğiniz tutarı yazıyoruz ya da alttaki yüzdelik kısımlardan BTC miktarının çeyreği . 1000 TL İle Altcoin Borsasına Giriyoruz!

Yukarıdaki menüde bulunan Fund. – Onur Besen | Kişisel Blog.

Iota Satın Al - Nasıl Satın Alınır? Dolayısı ile btc artsada eğer elimde ki altcoin btc ye karşı değer kaybetmiş ise benim hesaptaki btc adetim düşüyor. Com üzerindeki Funds,. ХвBu videomuzda şu an üyelik kabul eden en güvenilir altcoin borsası Binance' ı nasıl.

Com hesabımıza giriş yaparken artık cep telefonumuzdaki Google Auth' a girerek oradaki şifreyide giriş ekranına yazmanız gerekecek. Nasıl Kayıt Olunur? Binance Nasıl Kullanılır? Eğer satın aldığınız Coini, altcoinler de yatırım olarak değerlendirmek istiyorsunuz aşağıdaki adımlardan devam ediniz.

With Bitcoin price wildly fluctuating, people look into ways of earning bitcoin without risking their investment. Sorunun altyapıyla ilgili mi yoksa bir hack saldırısı mı olduğu ise belirsizliğini koruyor. According to NIST ECRYPT II the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least.

Her ne kadar ' ye damgasını vuran kripto para Bitcoin olsa da,. Register tıklayıp üye olabilirsiniz.

Kripto para borsasında işlem yapmak yani trade yapmak, Bitcoin alternatifi kripto paralara yatırım yapmak istiyorsanız nasıl altcoin alınır konulu bu yazı tam size göre. Binance Borsası Tanıtım | Altcoin' ler Nasıl Alınır - Майнинг. Türk borsalarında ve diğer borsalar üzerinde yatırım amaçlı kullanılmayan bu coini almak için öncelikle Binance üzerinden üye girişi yapmanız gerekmektedir. Paribudan Binanceye Bitcoin Nasıl Gönderilir.

Trade ( Al/ sat) nasıl yapılır? Bitcoin ve Altcoin' ler nasıl alınır? 3- Burada sizin için oluşturan. Binance bitcoin nasl alnr.

Yani sizin referansinizla birisi. Öncelikle cüzdanların herhangi bir ücreti yoktur bu sebeple olası bir ihtiyaç durumunda bulunması faydalı olacaktır. - gddr5 майнинг Bitcoin Alma ( Paribu) ve Altcoin Alma ( Binance) Güvenilir!
Bitcoin Alma ( Paribu) ve Altcoin Alma ( Binance) Güvenilir! Binance üyelik nasıl alınır? " veya " Nereden X Coin- Alt Coin.

Ama her şeyden önce gelin kısaca altcoin nedir. Ve bu piyasada geleceğinin olduğu düşüncesindeyim. Buy and Sell BITCOIN. Sonrasında aşağıdaki adımları izleyin: 1.

Binance bitcoin nasl alnr. Şimdi Binance hesabınızdaki litecoinleri nasıl iota çevireceğinizi anlatalım.

Binance Üyelik Açma Binance Kayıt Ol Binance Güvenilir mi? ХвBinance Borsasına Türk Borsalarından nasıl para transfer edileceği anlatılmıştır. Merhaba arkadaşlar. Bitcoin nasıl alınır?

Kesinlikle doğru bir karar verdiğinizi belirtelim. Binance registration link: binance.

Sıra geldi Paribu TL ile almış olduğunuz bitcoin' i binance' deki bitcoin walletınıza göndermeye. Daha önce binanceye nasıl üye olunur konusunu ele almış ve resimlerle anlatmıştık. Price Analysis, Jan.

Binance ( BNB) nedir? Binance Bitcoin Altcoin Borsası Detaylı Anlatım ve IOTA nasıl alınır? Henüz Bitcoin satın almadıysanız öncelikle Paribu' dan Bitcoin satın almanın anlatıldığı şu makalemize göz atın: Bitcoin Nasıl Alınır? Altcoin Nasıl Alınır?

Altcoin altcoins binance Bitcoin bitcoin cash bitcoin mining Bitcoin News. - Coin Amca - Dijital Para Blogu. BİNANCE Nasıl kayıt yapılır.
Com nasıl kullanılır? Severek takip ediyorum. Kimine göre bir başka. Com gibi borsalardan aldığımız BTC leri türk borsasından BTC Çekme bölümüne girerek Binance. Binance coin nedir ve Binance coin nasıl alınır - Detaylı rehber.

Yüksek miktarlı al- sat yapacaklar için güvenlik kısmınıda halletikten sonra artık hesabımıza BTC veya sitede yer alan diğer coinlerden aktarım yapabiliriz. 10: Bitcoin Ethereum, Ripple, Litecoin, IOTA, Bitcoin Cash, NEM Cardano. Altcoin almak için Binance kullanabilirsiniz. Binance rehberi: Binance.
ХвMazda Rx8 Test- 231 HP- 10000 RPM - Egzos sesi- Alev ve patlama- RX8 Alınır mı. 1 Litecoin kaç Türk Lirası ( TL) eder? Btc ye oranı yüzde 3 kardasın demek.

Detaylara girmemiz gözünüzü korkutmasın. ) işlemleri içindir. Aşağıdaki resimde sol üstte bulunan “ Exchange” kısmına geldikten sonra “ Basic” ve “ Advanced” seçenekleri.
Türkiye' den bitcoin ve altcoin nasıl alınır? Ref= — — — — — — — — + Binance is the “ emerging” electronic trading platform for the last months of. Хв - Автор відео Bitadamücretsiz üyelik linki : gl/ kLcjCV Binance Bitcoin Altcoin Borsası Detaylı Anlatım ve.
Binance üzerinde nasıl hesap açılır? Bu yazımızda altcoinleri nasıl alabileceğiniz hakkında detaylı bilgiler verilecektir.

Binance' de Al Sat Nasıl Yapılır? Bunun sonucunda Binance gibi merkezler, birçok para biriminin işlem yapılabildiği internet siteleri açtılar ve bu paraların kolayca alınıp. Binance Borsası Al- Sat ( exchange) Yapmak. Binance bitcoin nasl alnr. Yılından başlayıp günümüze kadar hızla büyüyen ilk ve en ünlü kripto para olan BTC' nin şöhreti bütün dünyayı sarmış durumdadır. İnceleme: Binance.

Binance ile Ripple Alınır mı? Binance Borsası Nasıl Kullanılır? Öncelikle “ Altcoin Nedir” onu kısaca açıklamak istiyorum. Binance Üyeliği ile Ripple Nasıl Alınır?

Bu aşamada ilk olarak Türk bir Bitcoin sitesi üzerinden yapacağınız alımlarınızı Binance' ye aktarmanız gerekiyor. Ilk etapta 1- 2 tane yeterli. Binance Referans ile % 20 indirim, Binance Nasıl Kullanılır? Örneğin: Biz BTC pairini tercih ederek BTC üzerinden alım/ satım yapabiliriz.

Çünkü Binance borsasına doğrudan TL ya da dolar aktarımı sağlayamıyoruz. Bitcoin' e Karşı En Çok. Binance Komisyonlarda % 50 indirim, Binance Nasıl Kullanılır?

Bitcoin' in yükselmesi ve Bitcoin tabanlı yeni kripto para birimlerinin geliştirilmeye başlanmasıyla birlikte BTC ve altcoin' ler gerçek borsalara ihtiyaç duymaya başladılar. Binance Para ( Bitcoin) Gönderme - Видео уроки по вязанию. Kredi karti ile bitcoin nasil alinir? BİNANCE Nasıl türk lirası para transfer edilir.

Detaylı bilgi için Bitcoin Nasıl Alınır. Pek çok kullanıcı Binance' deki kriptolarının kaybolduğunu ve VİA coin ile takas edildiğini belirtiyorlar.

BİNANCE Nasıl kullanılır. Binance Borsası Tanıtım | Altcoin' ler Nasıl Alınır? BİNANCE Nasıl türk lirası para çekilir. Belki de tek dezavantajı Binance' ye direkt olarak para yatırma imkanınızın bulunmaması.
| coin alıyorum 24 Şub. Binance Coin ( BNB) Iyi mi Alınır?

Binance coin nedir? Sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz.
Paranız hesaba geçtikten sonra " BTC AL" kısmından paranız kadar alış emri oluşturunuz. Binance Alım- Satım Nasıl Yapılır? Binance nedir nasıl kullanılır para yatırma - Bitcoin Haberleri.
Binance hesabımıza da kayıt olduk giriş yaptık. Authenticator uygulamasının ayarlarını yaptıktan sonra Binance anasayfasını açtığımızda kullanıcı seviyemizin Lv1 olduğunu ve 24 saat içinde maksimum 2 BTC. CoinRehber | Nasıl Alınır?

Daha sonra ise diğer altcoin' lerden. İstanbul, Türkiye. Binance Bitcoin Altcoin Borsası Detaylı Anlatım ve IOTA nasıl alınır. BİNANCE Web sitesi.

Binance Bitcoin ve türevlerinin alımı, değişimi ve saklanması konusunda tercih edilebilecek kaliteli borsalardan biri olarak öne çıkıyor. ( Güncel) | WM Aracı Dağıtılan coinler daha önce belirtilen oranlarda fork zamanı Binance borsasında bulunan Bitcoin ( BTC) miktarınıza göre verilmektedir. Litecoin nasıl alınır? Binance Tecrübelerim - Tayfun Göl.
Ripple Nasıl Alınır? Yalnızca referans linkimizle üyelik sağlayan Binancr kullanıcılarına.

- LITECOIN BITCOIN ETHEREUM QTUM. Nasıl Kullanılır? Binance ne işe yarar, nedir ve nasıl alınıyor?

Binance Coin Sohbet ve Forumu - Investing. İşlem yoğunluğuna göre 15- 20 dk arası transfer ettiğiniz Litecoin' ler Binance hesabınıza geçmiş olur. Benim tavsiyem, çok sayıda cüzdan eklenmesine izin veren ve güvenli bir altyapı sunan binance cüzdan kullanımı konusunda en doğru seçim olacaktır.

Binance bitcoin fiyat. Nasıl hesap açılır?

Binance Türkiye - Home | Facebook Coin almanın tam zamanı! Binance nasıl satılıyor ve fiyatları düşecek mi? Açılan ekranda. Yatırım tavsiyesi içermez, sadece kişisel deneyimlerimden ibaret.
Hocam merhaba ben binance den alt coin aldım. Kullanıcılarının çeşitli kripto paralar üzerinden ticaret yapmalarını sağlayan Çin ( Hong Kong) merkezli ( merkezileştirilmiş) bir borsadır. Binance bitcoin nasl alnr.

Binance üyeliği. Binance bitcoin nasl alnr. Binance' dahesap doğrulaması yapmadan günlük 2 BTC' ye kadar işlem yapabiliyoruz.
Binance bitcoin nasl alnr. Ancak Türk borsaları üzerinden veya diğer borsaları üzerinden de Binance BTC veya Ethereum göndererek arzu etmiş. Akıllarda soru işareti kalmaması adına uzun bir yazı hazırladık.

Borsada yapılan işlemlerde sağladığı komisyon indirimleriyle bilinir. [ IMG] Öncelikle Binance hesabınız yoksa aşağıdaki konuda yer alan adımları takip edip, kolaylıkla Binance hesabı açabilir; yüksek işlem limitiyle.

Öncelikle buradan üyeliğimizi oluşturmamız gerekiyor. Bu pairler ( çiftler) şu şekilde: BTC ETH BNB ve USDT. Artık Coininiz Var. Binance coin Binance borsası tarafından çıkarılmış bir altcoindir.

Çünkü diğer borsalar sizden hesap doğrulaması için bir takım belgeler ( kimlik fotoğraf fatura vb. Bitcoin nasıl satın alınır?

Binance bitcoin aktarmak arşivleri - kolayEkonomi. Altcoin nasl alnr full clip altcoin nasl alnr movie, altcoin nasl alnr download, video songs, altcoin nasl alnr mp3, altcoin nasl alnr 3GP Mp4 HD Trailer hd video. Para Yatırma Güvenli Mi? ( Binance Üyelik Alımı) | İş ve Para.

/ # Btc # Bitcoin # iota # Ethereum. Binance tavsiye edenler. Bitcoin Nedir Ethereum Madencilik, Bitcoin Madencilik, Ethereum Nasıl Kazılır, Kripto Paralar, Ripple Nasıl Alınır Bitcoin Fiyatı.

Öncelikle buradan üyeliğinizi oluşturmanız gerekiyor. Bunun için Binance hesabınızın ilgili coin cüzdan numarasını kopyalayıp, Türk borsasından bu cüzdan kodunu girerek aktarım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Binance Bitcoin Altcoin Borsası Detaylı Anlatım ve IOTA Alımı. Biz parafikir olarak incelediğimiz bir çok borsa sitesi arasından en güvenilir ve sağlam bulduğumuz borsa Binance.

Binance bitcoin nasl alnr. With a modern Binance will go far beyond Bittrex, Poloniex , easy- to- use interface . Melek Tosun Çelikdemir. - Social Coin Tube 6 binance.
Com' un en büyük özelliği normal borsalarda olmayan birçok altcoin' i ve ERC20 tokenlarının alınıp satılmasına imkan vermesidir. ХвHocam merhaba iyi yayınlar.

BİNANCE Nerden üye olunur BİNANCE Nerden kayıt yapılır. Binanceye Nasıl Üye Olunur Öğrenmek. Resimli Bitcoin Cüzdanı Oluşturma Rehberi | Reitix.

Bunun için eğer elimizde bitcoin varsa bunu aktarabiliriz. Mobil binance de alım satım. Dünyanın en çok kullanılan kripto para borsalarından biri olan Binance' e ait kripto para Binance coin nedir ve Binance coin nasıl alınır? Evet şimdi Binance.

Kullanıcılarda ve ticaret hareketliliğinde yaşanan ciddi artış dolayısıyla Binance' in sistem güncellemesini genişletmesi gerekiyor ve ( güncellemenin) 17: 00 TSİ' de bitmesi bekleniyor. - gddr5 майнинг Vedat YILMAZ. Bu süreç zarfında para çekme ve ticaret işlemleri askıya alınacak. Şimdi sizlere adım adım resimlerle binance borsasından nasıl üyelik alacağınızı anlatacağım.

Grafiklerde de Via fiyatı yüzdearası pozitif bir artış sağlamış olarak görünüyor;. Nasıl Cüzdan Alınır? 2- Açılan sayfada yer alan arama kutucuğuna BTC yazarak Bitcoin' i bulun ve hemen yanında yer alan Deposit' e tıklayın.
Binance bitcoin nasl alnr. Fakat ilk defa bir coin alacaksanız IOTA satın almak için öncelikle btc, eth veya ltc almalısınız. Binance Kripto Para Borsası Neden Saatlerdir Kapalı.
Ref= Ustteki link' den kayit olursaniz bana da. Referans linkimiz aşağıda.

Üyelik işlemleri yeniden açıldı. Bitcoin borsaları nedir binance nasıl kullanılır bitcoin nasıl alınır? Binance için paribu veya btcturk gibi sitelerden bitcoin alıp binanceye aktarabiliyorsunuz. IOTA Nasıl Alınır?

Peki bitcoin ne kadar? Kripto para borsası olan binanceye nasıl para yatırılır, binanceye bitcoin ve ethereum transferi nasıl yapılır sorularına cevap vermeye çalışacağım.

Bu makalemizde Paribu' dan Binance borsasına Bitcoin ( BTC) transfer etme konusunu ele alacağız. Sonrasindan da binance. İlk olarak yerli bir Bitcoin sitesinden alış yaptıktan sonra Binance' ye üye olunuz.

Nasıl gönderme yapılır. Rahatsızlık için özür diler; sabrınız için teşekkür ederiz. Binance ( BNB) nereden alınır, nasıl alınır.

İşte Tüm Detayları İle Coin Almanın Yolları. Bilindiği üzere Bitcoin ilk çıkan kripto para yani ilk çıkan dijital coin olarak biliniyor. Bitcoin Cüzdanı Nasıl Alınır? TRON( TRX) Coin Nasıl Alınır? Bundan sonraki adımlar Altcoin ( IOTA, XRP vs.

Com hedef 40 dolar bnb al unut binance borsası gelişen borsa birçok saldırıyı gögüsledi. – KriptoPara TR. İKİSİ Farkıyla Sizlerle. Binance çin borsası.
Binance' da üyelik ve güvenlik işlemlerini bitirdikten sonra sıra hesabımıza Bitcoin, Ripple ya da başka kripto para birimlerini aktarma işlemine geçebiliriz. Ref= uyeliginizi rahatlikla acabilirsiniz.

Para Yatırma, App ve Api Bilgileri Bundan sonra Binance. Altcoin nasıl alınır, altcoin nereden alınır gibi sorulara güvenli kaynaklarla cevap vereceğim. IOTA Nasıl Alınır. Diyelim ki Binance borsasını seçtiniz ve Türk borsasındaki coini oraya aktarmak istiyorsunuz.

Binance Güvenilir Bir Borsa mı. Öncelikle Binance' in resmi web sitesini sık kullanılanlar listesine kaydetmelisiniz.

Uyeligi aktiflestirmeden bile 2 btc isleme izin veriyor. Binance İndir - Android İçin Bitcoin Ticareti Uygulaması - Tamindir. Makalemize başlamadan önce uyarı da. Nasıl Al/ Sat Yaparım?
Borsayı takip etmek için üst kısımdan “ Exchange. Com anasayfasında alttaki ekrana geldiğinizde üstte " BTC Markets" altta da " LTC/ BTC" ye tıklıyorsunuz.
Ripple nasıl alabilirim, ripple nasıl alınır. Bu bir fırsattır! Binance Para Yatirma ve Bitcoin Transferi Resimli - Coin Rehberi. Binance bitcoin nasl alnr.

Yoksa şuan piyasada bulunan ve market kapasitesi ilk 200' de olan altcoinlerden fazladan hususi durumunun bulunduğunu söylemek mümkün değil. Ethereum Nasl Alnr Satlr. Piyasanın merkezi olmayan borsaya ihtiyacı var DEEX bu projeyle. Bu şekilde ilk adımımızı tamamladık. Bitcoin nasıl alınır. Nasıl Alınır Ripple, altcoin olarak adlandırılan coinlerden biri olarak gözükmekte ve işlem hacimleri göz önünde bulundurulduğunda en çok işlem hacmine sahip olan 3.

Bittrex stop loss kullanm
Iniciar un negocio de inversión inmobiliaria
Binance hong kong basado
Icobench savedroid
Kucoin comprar btc
Mejores icos que vienen
Bittrex pendiente de retiro
Gráfico de ondulación de coindesk

Binance Inversión

Binance Kullanımı: Üyelik, Para Yatırma, Alış ve Satış - Bitbaba. Hakan Yazıcı, türk borsasından btc alıp binance' ye gönderdim, binanceden bu BTC ile alt coin aldım ancak, her transferde fee yani kesinti oluyor, binance' den alt coini aldığımda paramın tl bazında nerdeyse 1/ 5 i gitmişti, buna bir çözüm bulurmusun, teşekkür ederim. direkt binanceden al diyebilirsin sadece.